כיבוי אש בחיפה – אל תסמכו על הנס!

אתם דואגים לשמירה על הניקיון בבית או בבניין המשותף, מטפחים את הגינה,זה נכון זה יפה, אך אסור שזה יבוא על חשבונות מערכות של כיבוי אש בחיפה, ובכל מקום, חובה להתקין בבניינים משותפים, במשרדים ובכל מקום ציוד של כיבוי אש בחיפה, ציוד שיציל אתכם בזמן אמת אם חלילה תפרוץ שרפה.כיבוי אש בחיפה

כיבוי אש בחיפה – על החובה להתקין מערכת לכיבוי אש

קניתם בית חדש בחיפה או הוזמנתם לטקס חנוכת בניין חדש? אין לכם מושג כמהתהליכים ובירוקרטיה הושקעו בבניין כדי להגיע אל הטקס המיוחל. נוסף על כל אמצעי הבטיחות בבנייה וקבלת הרישיונות, הרשויות מחייבות להתקין מערכת כיבוי אש בחיפה,ובכל מקום, בכל בניין ולא מאפשרות את אכלוס הבניין לפני קבלת אישור ממכבי האש כי כל המערכות לגילוי אש ולכיבוי אש תקינות.

בכל בניין מגורים חייבים להתקין מערכת של כיבוי אש. מערכת של כיבוי אש בחיפה, ובכל מקום, מותקנת בארון השירות הנמצא באחת הקומות האמצעיות כדי שכל דיירי הבניין יצליחו להגיע אליה בזמן אמת.

הרשויות מחמירות בדרישות כאשר מדובר על התקנת מערכת כיבוי אש במשרדים. בנייני משרדים הם בניינים הומי אדם. הכול יודעים כי כאשר פורצת שרפה במקום מרכזי והומה אדם, התוצאות עלולות להיות קטלניות ביותר. לכן בבנייני משרדים חשוב להתקין מערכות לכיבוי אש בכל קומה ובכמה נקודות מרכזיות בקומה, הכול תלוי בגודל השטח של הקומה.

כיבוי אש בחיפה – לא תמיד צריך להמתין לכוחות ההצלה

פרצה שרפה במשרד? הזעקתם את כוחות ההצלה? לא תמיד הם מצליחים להגיע במהירות לבניין שלכם. לעתים יוזמה ואומץ אישי יהיו ההבדל בין חיים לבין מוות.

בכל בניין יש ציוד לכיבוי אש. כאשר פורצת שרפה כדאי להעיז, אך לא במחיר של סכנת חיים, ולהגיע אל הציוד ולהשתמש בו לפחות עד שכוחות ההצלה יגיעו למקום.

ציוד של כיבוי אש בחיפה ובמקומות נוספים, כמו גלגלים, זרנוקים ומחבטים, אפשר להפעיל בידי כל אדם ולא רק בידי כבאים מקצועיים. לכן יש להקפיד כי בכל בניין יוצב הציוד הנ"ל במקום בולט ונגיש, מקום שאפשר יהיה להגיע אליו בשעת שרפה. חשוב לבדוק את תקינות הציוד אחת לכמה זמן, אל תסמכו על ועד הבית, נדנדו להם ובררו האם הם מזמינים באופן קבוע טכנאי לבדיקת הציוד.

אם אתם בעלי משרד בחיפה או בכל מקום, חשוב לתדרך את העובדים ולתת להם מידע על אודות הציוד המצוי במשרד. על העובדים לדעת היכן ממוקם הציוד של כיבוי אש בחיפה, איך מתפעלים אותו ואפילו להטיל תפקידים מסוימים על העובדים מה עליהם לעשות בשעת השרפה.

רוצים לקנות ציוד של כיבוי אש? הקפידו לקנות ציוד מבית טוב כדי שיתפקד היטב בזמן אמת. כאשר אתם רוכשים ציוד של כיבוי אש בחיפה או בכל מקום, מומלץ להתייעץ עם כבאי מיומן ומקצועי שידריך אתכם בקניית הציוד המתאים והטוב ביותר.

טלפון: 072-2415588
פקס: 072-2410977
אימייל: [email protected]