כיבוי אש בצפון – לראש שקט יותר

כיבוי אש בצפון הפך להיות מושג לא פשוט מאז אסון הכרמל. המודעות הגדולה שהביא האסון לאזור העצימה את ההבנה כי ללא מערכות כיבוי אש מתאימות פריצת שריפה עלולה להתרחש בכל מקום ובכל זמן נתון. אמנם עובדים על התחום של כיבוי אש בצפון כולו, אך בעיר חיפה הסמוכה להר הכרמל ניתן לראות תכונה מיוחדת בקשר לתחום. כיום לא ניתן לעבור ברחובות ללא מראה של חנות משפצת ומוסיפה מערכות כיבוי וגילוי שריפות. ברוב החנויות הללו תוכלו למצוא את חברת א. גילוי אש בע"מ אשר מעניקה שירותים הנוגעים למערכות אלו כבר יותר מחמש עשרה שנים. כדי להחליט אלו מהאמצעים כדאי להתקין אצלכם בבית או בחנות שאלנו את ליאוניד וייסבורד, מנהל החברה ובעל ניסיון של שנים בתחום, מהן המלצותיו.

כיבוי אש בחיפה – ההמלצות הטובות ביותר

חלונות שחרור עשן

חלונות אלו יכולים להיות מותקנים על הקירות בכל מבנה בו הבעלים מעוניין בהם. על גבי חלונות אלו מותקנים מרכזי כוח המחוברים ישירות למערכת כיבוי האש המותקנת במקום. במקרה ופורצת שריפה מערכת כיבוי האש מזהה אותה באופן מיידי ומשדרת אותו לחלונות. בתגובה לאותות אלו נפתחים החלונות ומאפשרים שחרור העשן אשר נוצר כתוצאה מהדליקה. כך יכולים להינצל חיי בני האדם הנמצאים במקום השריפה.

מתזים

אם חושבים על מערכת כיבוי אש בחיפה או בכל מקום אחר בארץ מומלץ מאוד להתקין מערכת התזה לאורך התקרה של המבנה עליו רוצים להגן מפני שריפות. ברגע בו קולטת המערכת עשן ומזהה שריפה היא מתחילה לפעול באופן אוטומטי ולהתיז מים על פני כל השטח מעליו היא נמצאת. כך ניתן לכבות שריפות במהירות ולפני שהן מתפשטות לאזורים אחרים ומסבות נזק נוסף.

כריזה משולבת

חדש מערכת כריזה וטלפון כבאי וגילוי אש במערכת אחד במחיר היכרות תוצרת כחול לבן.- על כל הזמנה מערכת מטף 6 ק"ג חינם.

http://goldex-line.com/sale/fire-detection-system-integrated-voice-mail-and-telephone-firefighters.html#

 

טלפון: 072-2415588,054-6374022
פקס: 072-2410977
אימייל: l1800330077@gmail.com